Новини Центру дітей, юнацтва та молоді

ВІТАЄМО!!!

Вітаємо Щербонос Анастасію, ученицю Кіндратівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів за зайняте І місце у обласному фестивалі мистецтв "Перлини нашої душі" та Щербонос Марію  за зайняте ІІ місце у обласному фестивалі мистецтв "Перлини нашої душі" Бажаємо творчого натхнення та нових перемог!!!

13:29 15.12.2021

ВІТАЄМО!!!

Вітаємо  Хижняк Єлизавету та Торяник Дмитра учнів Кіндратівської ЗОШ за зайняте ІІ місце у обласному етапі конкурсу "Агенти здоров'я" (третя вікова категорія). Бажаємо подальших творчих успіхів!!!

11:17 14.12.2021

«Різдвяний передзвін»

Учні Кіндратівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Хотінської селищної ради долучилися до  новорічного фестивалю "Різдвяний передзвін" та надіслали відеопривітання новорічно-різдвяної тематики від Хотінської громади на обласний етап фестивалю.

16:27 09.12.2021

«Різні, творчі, креативні – презентуєм позашкілля»

З метою формування позитивного іміджу закладу позашкільної освіти, презентації різних аспектів розвитку позашкільної освіти в громаді вихованці Центру дітей, юнацтва та молоді долучилися до фестивалю творчих презентацій «Різні, творчі, креативні – презентуєм позашкілля».

15:36 01.12.2021

"Діти розбудовують громаду"

З березня по жовтень 2021року був проведений І етап конкурсу соціально-освітніх проєктів «Діти розбудовують громаду».    У конкурсі взяли участь вихованці та учні закладів освіти Хтінської громади.    На обласний етап конкурсу було направлено проект "Затишний куточок дитинства" учнів Олексіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Хотінської селищної ради.

16:45 17.11.2021

Територіальний етап обласного конкурсу відеороликів «Агенти здоров'я»

З метою пропаганди здорового способу життя серед дітей та молоді, формування в них активної життєвої позиції, орієнтації на здоровий спосіб життя, активізації творчих здібностей з 28 жовтня по 11 листопада 2021 року у Центрі дітей, юнацтва та молоді проходив територіальний етап  обласного конкурсу відеороликів «Агенти здоров'я».

08:37 12.11.2021

Конкурс дитячого малюнка "Я люблю свій рідний край"("Казки мого дитинства")

З метою розвитку творчих здібностей дітей молодшого шкільного віку, формування духовної культури, виховання національно-патріотичної свідомості засобами образотворчого мистецтва з 05 жовтня по 13 жовтня 2021 року у Центрі дітей, юнацтва та молоді проходив територіальний етап  конкурсу дитячого малюнка «Я люблю свій рідний край» («Казки мого дитинства»).

13:24 14.10.2021

Конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!»

З метою виявлення та підтримки обдарованої учнівської молоді з 13 вересня до 20 вересня 2021 року у Центрі дітей, юнацтва та молоді проходив територіальний етап обласного конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!».

10:54 21.09.2021