Правила поведінки здобувачів освіти Центру дітей, юнацтва та молоді відділу освіти Хотінської селищної ради на заняттях

І. Загальні правила поведінки

Вихованці повинні:
1) Приходити на заняття за 10 хвилин до початку згідно розкладу.
2). Займати свої робочі місця, готувати всі необхідні матеріали до заняття:
– в хореографічних гуртках та творчих об’єднаннях повинні мати змінний одяг та взуття відповідно специфіки проведення занять;
–в інших гуртках та творчих об’єднаннях – зручний, охайний та чистий одяг та взуття.
– під час перерв у кабінетах гурткової роботи дотримуватися правил техніки безпеки.
3). Берегти майно закладу, акуратно ставитись як до свого, так і до чужого майна, дотримуватися чистоти і порядку.
4). У разі пропуску занять вихованці або їх батьки (особи, які їх замінюють) повинні попередити педагогів про відсутність на занятті та вказати причини пропуску.
Забороняється:
- приносити на заняття зброю, в тому числі ножі, вибухові, вогненебезпечні речовини; алкогольні напої, сигарети, наркотики, інші одурманюючі засоби, а також токсичні речовини і отрути;
- користуватися на заняттях гаджетами для розваг, ігор та сторонніх робіт;
- залишати під час заняття без дозволу педагогів своє робоче місце;
- проявляти елементи  булінгу, який є неприпустимою формою поведінки дітей у закладі та за його межами.

ІІ. Поведінка на занятті

1). Не заходити у навчальні кабінети та зали без дозволу педагогів.
2). Після того, як педагог відчинив двері кабінету, вихованці займають свої робочі місця і готують всі необхідні речі для майбутнього заняття.
3). Час занять має використовуватися дітьми тільки для навчальних цілей.
4). Якщо під час занять вихованцю необхідно вийти з кабінету, то він повинен встати і попросити дозволу педагога.
5). Не можна ходити без потреби по приміщенню без дозволу педагога, голосно розмовляти, кричати, відволікатися самому і відволікати інших дітей від занять розмовами, іграми і іншими справами, що не стосуються заняття.
6). Якщо вихованець хоче поставити запитання педагогу або відповісти на його запитання, він піднімає руку (якщо інша поведінка не обумовлена педагогом).
7). Вихованці мають право в коректній формі обстоювати свій погляд і свої переконання при обговоренні різних спірних і неоднозначних питань, які стосуються теми заняття.
8). Про закінчення заняття повідомляє педагог. Тільки коли він оголосить про закінчення заняття, дитина має право залишити кабінет.
9). Вихованці зобов’язані знати і дотримуватися правил техніки безпеки під час занять та після їх закінчення.

ІІІ. Прикінцеві положення

1).  Вихованці не мають права під час перебування на заняттях Центру дітей, юнацтва та молоді відділу освіти Хотінської селищної ради здійснювати дії, небезпечні для життя і здоров’я самого себе і оточуючих.
2). З правилами поведінки здобувачів освіти педагоги знайомлять всіх дітей та батьків.