Правила прийому

Центр дітей, юнацтва та молоді відділу освіти Хотінської селищної ради у своїй діяльності керується Конституцією України, законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, наказами Міністерства освіти інауки України, наказами обласного управління освіти і науки, наказами управління освіти, а також Положенням про позашкільний навчальний заклад і Статутом Центру дітей, юнацтва та молоді відділу освіти Хотінської селищної ради .

Прийом до Центру дітей, юнацтва та молоді відділу освіти Хотінської селищної ради може здійснюватися протягом навчального року (в міру закінчення комплектування гуртків та творчих об’єднань) за бажанням вихованців і за згодою батьків, або осіб, які їх замінюють, як на безконкурсній основі, так і за конкурсом, умови якого розробляються директором.

Прийом вихованців до Центру дітей, юнацтва та молоді  здійснюється на підставі заяви батьків або осіб, які їх замінюють.

Для зарахування вихованців до спортивних, спортивно-технічних, туристських, хореографічних об’єднань потрібна довідка медичного закладу про відсутність у них протипоказань для занять у зазначених об’єднаннях.

До Центру дітей, юнацтва та молоді відділу освіти Хотінської селищної ради відповідно до Статуту зараховуються вихованці віком від 5 до 21 років.