Конкурс дитячого малюнка "Я люблю свій рідний край"("Казки мого дитинства")

Дата: 14.10.2021 13:24

З метою розвитку творчих здібностей дітей молодшого шкільного віку, формування духовної культури, виховання національно-патріотичної свідомості засобами образотворчого мистецтва з 05 жовтня по 13 жовтня 2021 року у Центрі дітей, юнацтва та молоді проходив територіальний етап  конкурсу дитячого малюнка «Я люблю свій рідний край» («Казки мого дитинства»).

На конкурс  було представлено 10 робіт з трьох закладів освіти Хотінської селищної ради. Три роботи не відповідали тематиці конкурсу, а у інших семи - яскраво простежується ідея, композиційне рішення, оригінальність та було висвітлено тематику конкурсу. Проте не всі роботи відповідають віковим особливостям автора.

Було обрано дві найкращі роботи ("Круть та верть", "Колобок"), які були направлені на участь у ІІ етапі конкурсу.