Новини Центру дітей, юнацтва та молоді

Конкурс творчо обдарованих дітей і підлітків «Чарівні барви Сумщини»

З метою виховання підростаючого покоління засобами декоративно-ужиткового мистецтва, формування духовної культури, збереження та відродження національних традицій, набуття дітьми та  молоддю поглиблених знань про регіональні мистецькі традиції Сумщини з 24 лютого до 27 березня 2023 року було проведено територіальний етап обласного конкурсу творчо обдарованих дітей і підлітків «Чарівні барви Сумщини». На конкурс було подано 16 робіт. Всі вироби оригінальні, якісно виготовлені, естетично оформлені та відповідають умовам конкурсу. На підставі висновків журі конкурсу було визначено переможців та лауреатів конкурсу:

09:10 27.03.2023

Територіальний етап Всеукраїнської заочної виставки-конкурсу «Український сувенір»

З метою відродження національних традицій у виготовленні українського сувеніру як частки матеріальної і духовної культури народу та залучення молодого покоління до джерел і процесу творення українського народного мистецтва з 14 грудня до 29 грудня 2022 року було проведено територіальний етап Всеукраїнської заочної виставки- конкурсу «Український сувенір».

09:38 29.12.2022