Територіальний етап Всеукраїнської заочної виставки-конкурсу «Український сувенір»

Дата: 29.12.2022 09:38

З метою відродження національних традицій у виготовленні українського сувеніру як частки матеріальної і духовної культури народу та залучення молодого покоління до джерел і процесу творення українського народного мистецтва з 14 грудня до 29 грудня 2022 року було проведено територіальний етап Всеукраїнської заочної виставки- конкурсу «Український сувенір».

На конкурс було подано 16 робіт. Всі вироби відповідали умовам конкурсу, традиціям щодо форм, пластики, колориту, відображали органічне поєднання національних художніх традицій і сучасних тенденцій формотворення.

На підставі висновків журі конкурсу було визначено переможців та лауреатів конкурсу:

Номінація «Різдвяний янгол»

І місце –   робота «Лети, Ангелику, у кожну нині хвіртку, щоб в ріднім краї воєн не було…» (учениця Кіндратівського ліцею, вихованка ЦДЮМ Хотінської селищної ради).

ІІ місце –  робота «Різдвяний янгол» (учениці Олексіївського ліцею, вихованки ЦДЮМ Хотінської селищної ради).

ІІІ місце –  робота «Ангел» (учениця Хотінського ліцею, вихованка ЦДЮМ Хотінської селищної ради).

Номінація «Художні вироби з рослинного матеріалу»

І місце –  робота «Кукурудзяна ґаздиня» (учениця Хотінського ліцею, вихованка ЦДЮМ Хотінської селищної ради).

Номінація «Сувенір»

І місце –  робота «Я вже вирушив в дорогу - Мир несу і Перемогу» (учениця Кіндратівського ліцею, вихованка ЦДЮМ Хотінської селищної ради).

ІІ місце –  робота «Місяць на небі, зіроньки сяють…» (учень Кіндратівського ліцею, вихованець ЦДЮМ Хотінської селищної ради).

робота «Гном-гномич» (учениця Олексіївського ліцею, вихованка ЦДЮМ Хотінської селищної ради).

ІІІ місце –  робота «Новорічні прикраси» (учениці Олексіївського ліцею, вихованки ЦДЮМ Хотінської селищної ради).

робота «Підкова на щастя» (учениця Хотінського ліцею, вихованка ЦДЮМ Хотінської селищної ради).

Номінація «Художні вироби з тканини»

І місце –  робота «Сніговичок» (учениця Хотінського ліцею, вихованка ЦДЮМ Хотінської селищної ради).