Територіальний етап обласного конкурсу відеороликів «Агенти здоров'я»

Дата: 12.11.2021 08:37

З метою пропаганди здорового способу життя серед дітей та молоді, формування в них активної життєвої позиції, орієнтації на здоровий спосіб життя, активізації творчих здібностей з 28 жовтня по 11 листопада 2021 року у Центрі дітей, юнацтва та молоді проходив територіальний етап  обласного конкурсу відеороликів «Агенти здоров'я».

На конкурс  було представлено 2 відеоролика з двох закладів освіти Хотінської селищної ради. Представлені роботи відповідають умовам конкурсу та спрямовані на пропаганду цінностей здоров’я та формування здорового способу життя.

У ІІ віковій категорії (10-13 років)переможцями стали -  Семченко Назар, Бобровська Софія та Маляров Сергій, учні Хотінської  спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів Хотінської селищної ради.

У ІІІ віковій категорії (13-18 років)переможці - Хижняк Єлизавета та  Торяник Дмитро учні Кіндратівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Хотінської селищної ради.

Друга вікова категорія

Третя вікова категорія