Фестиваль-конкурс родинних гербів «Я. Родина.Україна»

Дата: 29.03.2023 15:46

З метою створення умов для вивчення історії роду, збереження його традицій та духовної єдності поколінь, підвищення ролі родини в національно-патріотичному вихованні дітей з 14 березня по 28 березня 2023 року було проведено І територіальний етап фестивалю-конкурсу родинних гербів «Я. Родина.Україна»

На конкурс було подано 4 роботи. Всі вони вирізнялися оригінальністю, виразністю, естетично оформлені та були виготовлені з дотриманням вимог геральдики.

Творчі роботи про історію роду виконані в художньо-публіцистичному стилі. Матеріал викладено чітко, логічно та послідовно.

На підставі висновків журі конкурсу було визначено переможців та лауреатів конкурсу:

ІІ вікова категорія (11-14 років)

І місце –   учениця Кіндратівського ліцею, вихованка ЦДЮМ Хотінської селищної ради

ІІ місце –  учениця Хотінського ліцею, вихованка ЦДЮМ Хотінської селищної ради

учень Хотінського ліцею, вихованець ЦДЮМ Хотінської селищної ради

ІІІ вікова категорія (15-17 років)

І місце – учень Олексіївського ліцею, вихованець ЦДЮМ Хотінської селищної ради