Фестиваль «В об’єктиві натураліста – 2024 »

Дата: 20.02.2024 15:00

З метою екологічного та естетичного виховання учнів та  формування навичок природоохоронної та просвітницької діяльності засобами візуального мистецтва з 29 січня до 14 лютого 2024 року було проведено територіальний етап Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста – 2024».

У фестивалі прийняло участь 8 учасників, та було подано 15 робіт  у номінаціях «Фото» та «Відео». Матеріали відповідають умовам конкурсу, відображають вміння автора висловлюватися візуально, вирізняються оригінальністю, виразністю та  відображають загальну ідею конкурсу.

На підставі висновків журі конкурсу було визначено переможців і лауреатів конкурсу:

Номінація «Відео»

І місце –  Стричка Аліса, робота «Все буде квітуча Україна!» (учениця Кіндратівського ліцею, вихованка ЦДЮМ Хотінської селищної ради).

ІІ місце – Мельник Нікіта, робота «Танець крил»  (учень Олексіївського ліцею, вихованець ЦДЮМ Хотінської селищної ради).

Номінація «Фото»

Середня вікова група

І місце –  Криницька Поліна, робота «Чарівниця зима» (учениця Хотінського ліцею).

ІІ місце -  Стричка Аліса, робота «Впіймати сонечко» (учениця Кіндратівського ліцею, вихованка ЦДЮМ Хотінської селищної ради).

ІІІ місце – Сусловець Еліза, робота «Спокій» (учениця Хотінського ліцею).

Старша  вікова група

І місце –  Романенко Анна, робота «Медова гармонія» (учениця Олексіївського ліцею, вихованка ЦДЮМ Хотінської селищної ради).

ІІ місце -  Казбан Жанна, робота «Маленьке щастя» (учениця Хотінського ліцею).

ІІІ місце – Вощук Анастасія, робота «Знову вдома» (учениця Хотінського ліцею).

Шапаренко Єлизавета, робота «Тихо сонечко сідає» (учениця Кіндратівського ліцею, вихованка ЦДЮМ Хотінської селищної ради).