Літературний конкурс «Проба пера»

Дата: 19.02.2024 14:48

З метою підтримки обдарованої учнівської молоді у сфері літературної творчості  з 22 січня по 12 лютого 2024 року було проведено територіальний етап ХХVІІ літературного конкурсу «Проба пера».

В конкурсі прийняло участь 2 учні Хотінського ліцею Хотінської селищної ради. Подані твори відповідали умовам конкурсу.

На підставі висновків журі конкурсу було визначено переможців і лауреатів конкурсу:

Номінація «Поезія» (середня вікова категорія)

І місце –  Благодирь Поліна, роботи «Моя спустошена земля» та «Крок до перемоги» (учениця Хотінського ліцею, вихованка ЦДЮМ Хотінської селищної ради).

ІІ місце – Дегтярьов Артем, роботи «Лисичка» та «Дуже боляче мені» (учень Хотінського ліцею, вихованець ЦДЮМ Хотінської селищної ради).

Щиро вітаємо учасників та  бажаємо успіхів та творчого натхнення!