Конференція педагогічних працівників Хотінської ТГ

Дата: 30.08.2021 14:43

Традиційно кожен новий навчальний рік починається серпневими конференціями педагогічних працівників, які визначають стратегічні пріоритети розвитку освіти, шляхи їх реалізації, скеровують педагогічну спільноту до реалізації ціннісних пріоритетів особистості.

Так і в Хотінській громаді 27 серпня 2021 року відбулася серпнева конференція педагогічних працівників, тема якої «Освіта України: без бар’єрів: вектори якості та успіху».

Під час заходу вихованці хореографічного гуртка Центру дітей, юнацтва та молоді привітали педагогів з початком навчального року.
А на завершення заходу вихованці гуртка «Джура» Центру дітей юнацтва та молоді, учасники обласного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») та  переможці Всеукраїнського конкурсу ватр «Слава Героям» показали елементи конкурсів «Впоряд», «Фізична підготовка», «Рятівник», «Тактична підготовка».