«Танцюй під українську»

Дата: 20.10.2023 14:43

З метою національно-патріотичного виховання дітей і учнівської молоді, сприяння та розвитку національної культури шляхом хореографічної творчості, удосконалення виконавської майстерності учнівської молоді з 09 жовтня до 20 жовтня 2023 року було проведено І територіальний етап Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси», номінація «хореографічне мистецтво» – «Танцюй під українську».

На участь у вищезазначеному конкурсно-мистецькому заході було подано заявку від хореографічного колективу «Народний танець».

Було визначено переможцями конкурсу хореографічний колектив «Народний танець» з конкурсним репертуаром «Ой у лузі червона калина», номінація «Сучасний танець», керівник Боковня Альбіна Ігорівна.