Підсумки І (територіального) етапу Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси», номінація «образотворче мистецтво» – пленер «Перлини Сумщини"

Дата: 25.09.2023 14:32

З метою виявлення та підтримки талановитих дітей та учнівської молоді у сфері образотворчого мистецтва, удосконалення їх виконавської майстерності з 14 до 22 вересня 2023 року було проведено І   (територіальний) етап Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси», номінація «образотворче мистецтво» –пленер «Перлини Сумщини».

На конкурс було подано 4 роботи. Всі вони композиційно довершені, охайні, з використанням різноманітних прийомів і засобів та оригінальні у виконанні.

На підставі висновків журі конкурсу було визначено переможців та лауреатів конкурсу:

Номінація «Пейзаж»

І місце - (учениця Кіндратівського ліцею, вихованка ЦДЮМ Хотінської селищної ради)

ІІ місце –  (учень Олексіївського ліцею, вихованець ЦДЮМ Хотінської селищної ради).

ІІІ місце –  (учениці Олексіївського ліцею, вихованки ЦДЮМ Хотінської селищної ради).