Підсумки І (територіального) етапу конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!»

Дата: 25.09.2023 14:29

З метою виявлення та підтримки обдарованої учнівської молоді з 14 до 20 вересня 2023 року було проведено І  (територіальний) етап конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!».

На конкурс було подано 23 роботи. Матеріали відповідали умовам конкурсу, вирізнялися оригінальністю, виразністю та  відображали загальну ідею конкурсу.

На підставі висновків журі конкурсу було визначено переможців та лауреатів конкурсу:

Номінація «Портрет» (репортажний та студійний)

І місце –  робота «Момент спокою», (учень Олексіївського ліцею, вихованець ЦДЮМ Хотінської селищної ради).

ІІ місце –  робота «Будинок для двох» (учениця Олексіївського ліцею, вихованка ЦДЮМ Хотінської селищної ради).

Номінація «Пейзаж»

І місце –  робота «Стежина щастя» (учениця Хотінського ліцею, вихованка ЦДЮМ Хотінської селищної ради).

ІІ місце -  робота «Берізка біла, біла, зелені віти розпустила» (учениця Кіндратівського ліцею, вихованка ЦДЮМ Хотінської селищної ради).

ІІІ місце -  робота «Чарівний вечір» (учениця Хотінського ліцею, вихованка ЦДЮМ Хотінської селищної ради).

ІV місце –  робота «Захід сонця» (учениця Хотінського ліцею, вихованка ЦДЮМ Хотінської селищної ради).

робота «Любіть життя за схід і захід сонця...» (учениця Кіндратівського ліцею, вихованка ЦДЮМ Хотінської селищної ради)

робота «Золота осінь» (учениця Хотінського ліцею, вихованка ЦДЮМ Хотінської селищної ради).

Номінація «Натюрморт»

І місце –  робота «Натюрморт» (учениця Хотінського ліцею, вихованка ЦДЮМ Хотінської селищної ради).

Номінація «Побутові або жанрові фотографії»

І місце – робота «Котячий мрійник», (учень Олексіївського ліцею, вихованець ЦДЮМ Хотінської селищної ради).

Номінація «Фото з застосуванням програми Adobe Photoshop»

І місце -  робота «Вишита мрія» (учениця Олексіївського ліцею, вихованка ЦДЮМ Хотінської селищної ради).

Номінація «Архітектура»

І місце –  робота «Наша Україна» (учениця Хотінського ліцею, вихованка ЦДЮМ Хотінської селищної ради).

ІІ місце – робота «Замок Олесько, Львівська область»

(учениця Кіндратівського ліцею, вихованка ЦДЮМ Хотінської селищної ради).

Номінація «Репортажне фото»

І місце -  робота «Вічність в металі» (учениця Олексіївського ліцею, вихованка ЦДЮМ Хотінської селищної ради).

робота «Реалії війни» (учень Кіндратівського ліцею, вихованець ЦДЮМ Хотінської селищної ради).

Номінація «Мікрофотографія»

І місце - робота «Бджілка весело кружляє, квіткам вічка розтуляє…» (учениця Кіндратівського ліцею, вихованка ЦДЮМ Хотінської селищної ради).

Номінація «Флора та фауна»

І місце –   робота «Квіти зачаровують» (учениця Хотінського ліцею, вихованка ЦДЮМ Хотінської селищної ради).

робота «Черепаха Аха» (учень Кіндратівського ліцею, вихованець ЦДЮМ Хотінської селищної ради).

ІІ місце -  робота «Попри все» (учень Кіндратівського ліцею, вихованець ЦДЮМ Хотінської селищної ради).

Номінація «Експериментальне фото»

І місце -  робота «Відбило небо у воді…» (учениця Кіндратівського ліцею, вихованка ЦДЮМ Хотінської селищної ради).

ІІ місце –  робота «Магія води і світла» (учениця Кіндратівського ліцею, вихованка ЦДЮМ Хотінської селищної ради).