Територіальний етап виставки декоративно-ужиткового мистецтва «Знай і люби свій край»

Дата: 24.04.2023 13:04

З метою виявлення, розвитку та підтримки юних талантів, виховання національного світогляду учнівської молоді, стимулювання розвитку творчого пошуку відродження української національної культури з 07 квітня до 24 квітня 2023 року було проведено І територіальний  етап  виставки декоративно-ужиткового мистецтва «Знай і люби свій край».

На конкурс було подано 12 робіт за різними видами українських народних ремесел: витинання, ліплення, іграшка, плетіння гачком, квілінг та оригінальний жанр. Всі вони вирізнялися оригінальністю, виразністю та були естетично оформлені.

На підставі висновків журі конкурсу було визначено переможців та лауреатів конкурсу:

Номінація «Витинання»

І місце –   робота «Зебри» (учениця Олексіївського ліцею, вихованка ЦДЮМ Хотінської селищної ради).

Номінація «Солоне тісто, тістопластика»

І місце –  робота «Янгол» (учениця Олексіївського ліцею, вихованка ЦДЮМ Хотінської селищної ради);

ІІ місце –  робота «Натюрморт» (учениця Олексіївського ліцею, вихованка ЦДЮМ Хотінської селищної ради).

Номінація «М’яка іграшка гачком»

І місце – робота «Ведмежатко» (учениця Олексіївського ліцею, вихованка ЦДЮМ Хотінської селищної ради);

робота «Маленька україночка» (учениця Кіндратівського ліцею, вихованка ЦДЮМ Хотінської селищної ради);

ІІ місце –  робота «Котик-муркотик» (учениця Олексіївського ліцею, вихованка ЦДЮМ Хотінської селищної ради).

Номінація «Плетіння спицями»

І місце - робота «Пов’язка на голову» (учениця Кіндратівського ліцею, вихованка ЦДЮМ Хотінської селищної ради).

Номінація «Квілінг»

І місце – робота «Великоднє яєчко» (учениця Кіндратівського ліцею, вихованка ЦДЮМ Хотінської селищної ради);

ІІ місце –  робота «Квіти» (учениця Хотінського ліцею, вихованка ЦДЮМ Хотінської селищної ради).

Номінація «Оригінальний жанр»

І місце –  робота «Аромат кави» (учениця Кіндратівського ліцею, вихованка ЦДЮМ Хотінської селищної ради);

ІІ місце –  робота «А орхідея пишно розцвітала» (учениця Кіндратівського ліцею, вихованка ЦДЮМ Хотінської селищної ради);

ІІІ місце -  робота «Українки» (учениця Хотінського ліцею, вихованка ЦДЮМ Хотінської селищної ради).