Обласний етап дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура")

Дата: 17.06.2021 11:33

#dzhura_2021

14-16 червня на базі дитячого оздоровчого табору «Восход» проходив обласний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») для старшої вікової групи у якому прийняв участь рій «Дружній» Центру дітей, юнацтва та молоді відділу освіти Хотінської селищної ради.

Час, проведений на змаганнях ніколи  не забудеться. Він був заповнений щільною програмою: змагання, тренування, майстер-класи, тематичні Ватри, перегляд кінофільму і багато іншого. А ще й особлива місія - "нічна стійка" (чергування) та аларм вночі були для вихованців несподіванкою та цікавим досвідом. Звичайно, що такі речі залишать свій слід в спогадах, незважаючи на результат участі в конкурсі.

Дякуємо вихованцям рою «Дружній» та всім небайдужим хто допомагав з організацією та прийняв активну участь у обласному етапі військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Бажаємо Вам подальших успіхів, перемог та гарного відпочинку на канікулах!