«Чарівні барви Сумщини»

Дата: 25.03.2024 11:17

З метою відродження національних традицій та залучення молодого покоління до джерел і процесу творення українського народного мистецтва з 05 лютого до 19 березня 2024 року було проведено територіальний етап конкурсу творчо обдарованих дітей і підлітків «Чарівні барви Сумщини».

На конкурс було подано 11 робіт в номінаціях: «Витинання», «Декоративно-художній розпис», «Писанкарство» та «Сувенірна лялька». Роботи відповідають умовам конкурсу, регіональним традиціям та естетично подані.

На підставі висновків журі конкурсу було визначено переможців і лауреатів конкурсу:

Номінація «Витинання»

І місце –  Стричка Аліса (учениця Кіндратівського ліцею, вихованка ЦДЮМ Хотінської селищної ради).

ІІ місце – Горбачова Анастасія (учениця Кіндратівського ліцею, вихованка ЦДЮМ Хотінської селищної ради).

ІІІ місце – Очкаленко Нікіта (учень Хотінського ліцею, вихованець ЦДЮМ Хотінської селищної ради).

Мяус Ангеліна (учениця Хотінського ліцею, вихованка ЦДЮМ Хотінської селищної ради).

Номінація «Декоративно-художній розпис»

І місце –  Шапаренко Єлизавета (учениця Кіндратівського ліцею, вихованка ЦДЮМ Хотінської селищної ради).

Номінація «Писанкарство»

І місце – Щербонос Анастасія (учениця Кіндратівського ліцею, вихованка ЦДЮМ Хотінської селищної ради).

ІІ місце – Шапаренко Єлизавета (учениця Кіндратівського ліцею, вихованка ЦДЮМ Хотінської селищної ради).

ІІІ місце – Зуєнко Кіра (учениця Кіндратівського ліцею, вихованка ЦДЮМ Хотінської селищної ради).

Номінація «Сувенірна лялька»

І місце –  Заїка Дарина (учениця Олексіївського ліцею, вихованка ЦДЮМ Хотінської селищної ради).

ІІ місце – Берлет Жанна (учениця Олексіївського ліцею, вихованка ЦДЮМ Хотінської селищної ради).

ІІІ місце – Балинська Анжела (учениця Олексіївського ліцею, вихованка ЦДЮМ Хотінської селищної ради).