Конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна!»

Дата: 24.11.2023 10:54

З метою пошуку та розкриття нових юних талантів, подальший розвиток фотоаматорства серед учнівської молоді з 09 до 24 листопада 2023 року було проведено І територіальний етап конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна!»,

На конкурс було подано 33 роботи у номінаціях: «Експериментальне фото», «Живий світ», «Натюрморт», «Жанрове фото», «Пам’ятки архітектури», «Пейзаж» та «Репортажний портрет». Матеріали відповідали умовам конкурсу, вирізнялися оригінальністю, виразністю та  відображали загальну ідею конкурсу.

На підставі висновків журі конкурсу було визначено переможців і лауреатів конкурсу:

Номінація «Експериментальне фото»

І місце –  робота «Магія гір»  (учень Олексіївського ліцею, вихованець ЦДЮМ Хотінської селищної ради).

Номінація «Живий світ»

І місце –  робота «Муфлон»  (учениця Кіндратівського ліцею, вихованка ЦДЮМ Хотінської селищної ради).

робота «Елегантність у пелюстках» (учениця Олексіївського ліцею, вихованка ЦДЮМ Хотінської селищної ради).

ІІ місце – робота "Мій улюблениць" (учениця Хотінського ліцею, вихованка ЦДЮМ Хотінської селищної ради).

робота «Я хочу, щоб цвіли повсюди квіти» (учениця Кіндратівського ліцею, вихованка ЦДЮМ Хотінської селищної ради).

ІІІ місце – робота "Мама є мама" (учениця Кіндратівського ліцею, вихованка ЦДЮМ Хотінської селищної ради).

робота «Наче сонце, серединка, пелюстків біла хустинка» (учениця Кіндратівського ліцею, вихованка ЦДЮМ Хотінської селищної ради).

робота «Мрія українців – чисте небо» (учениця Хотінського ліцею, вихованка ЦДЮМ Хотінської селищної ради).

IV місце –  робота  «Золотий букет» (учениця Хотінського ліцею, вихованка ЦДЮМ Хотінської селищної ради).

робота «У пошуках  їжі» (учень Хотінського ліцею, вихованець ЦДЮМ Хотінської селищної ради).

Номінація «Натюрморт»

І місце –   робота «Аромат природи»  (учень Олексіївського ліцею, вихованець ЦДЮМ Хотінської селищної ради).

Номінація «Жанрове фото»

І місце –   робота «До небес України» (учениця Олексіївського ліцею, вихованка ЦДЮМ Хотінської селищної ради).

ІІ місце –  робота «Сталь гартується у вогні, а нація – у боротьбі»  (учениця Хотінського ліцею, вихованка ЦДЮМ Хотінської селищної ради).

ІІІ місце – робота «Мить щастя» (учениця Кіндратівського ліцею, вихованка ЦДЮМ Хотінської селищної ради).

Номінація «Пам’ятки архітектури»

І місце –   робота «Геній українського народу»  (учениця Хотінського ліцею, вихованка ЦДЮМ Хотінської селищної ради).

ІІ місце –  робота «Романтика» (учень Кіндратівського ліцею, вихованець ЦДЮМ Хотінської селищної ради).

ІІІ місце – робота «Сумська обласна універсальна бібліотека імені Н.К. Крупської» (учень Кіндратівського ліцею, вихованець ЦДЮМ Хотінської селищної ради).

робота «Диво-писанка» (учениця Кіндратівського ліцею, вихованка ЦДЮМ Хотінської селищної ради).

Номінація «Пейзаж»

І місце -   робота «Далеке море блискітками грає» (учениця Кіндратівського ліцею, вихованка ЦДЮМ Хотінської селищної ради).

робота «Розлилась неба синь у ставочок» (учениця Кіндратівського ліцею, вихованка ЦДЮМ Хотінської селищної ради).

ІІ місце -   робота «Осінній пейзаж» (учень Кіндратівського ліцею, вихованець ЦДЮМ Хотінської селищної ради).

робота «Тече річка невеличка, через гори, через гай» (учениця Кіндратівського ліцею, вихованка ЦДЮМ Хотінської селищної ради).

ІІІ місце –  робота «Дивовижний Синевир» (учениця Хотінського ліцею, вихованка ЦДЮМ Хотінської селищної ради).

робота «Між небом і землею» (учениця Олексіївського ліцею, вихованка ЦДЮМ Хотінської селищної ради).

IV місце –  робота «Чарівний захід сонця» (учениця Хотінського ліцею, вихованка ЦДЮМ Хотінської селищної ради).

робота «Осіння казка» (учениця Хотінського ліцею, вихованка ЦДЮМ Хотінської селищної ради).

робота «Таємний ліс»  (учень Олексіївського ліцею, вихованець ЦДЮМ Хотінської селищної ради).

робота «Зимовий вечір» (учениця Хотінського ліцею, вихованка ЦДЮМ Хотінської селищної ради).

робота «Чарівний ранок у сивому тумані» (учениця Кіндратівського ліцею, вихованка ЦДЮМ Хотінської селищної ради).

робота «Вечірнє сонце, дякую за день!» (учениця Кіндратівського ліцею, вихованка ЦДЮМ Хотінської селищної ради).

робота «Там, де спокій» (учениця Кіндратівського ліцею, вихованка ЦДЮМ Хотінської селищної ради).

робота «Осінній берег» (учень Хотінського ліцею, вихованець ЦДЮМ Хотінської селищної ради).

Номінація «Репортажний портрет»

І місце –   робота «Краса дитини – краса України»  (учениця Хотінського ліцею, вихованка ЦДЮМ Хотінської селищної ради).