Бал лідерів учнівського самоврядування

Дата: 28.12.2021 10:28

27 грудня відбувся Бал лідерів учнівського самоврядування. Вихованці Центру дітей, юнацтва та молоді прийняли участь у цьому святі.

Під час заходу діти ознайомилися з історією вальсу, одного з найромантичніших, дивовижних , захоплюючих і найулюбленіших танців, що підкоряє людей різних епох і різних національностей, різного характеру і різного віку, вчилися мистецтву спілкування під час проведення балу, брали участь у майстер-класах і конкурсах, з задоволенням танцювали обов’язкову програму балу, що складалася з восьми танців.

Бажаємо активістам учнівського самоврядування втілення в життя сміливих мрій, святкового настрою, цікавих канікул.