#Центри_неформальної_освіти

Дата: 20.09.2022 10:12

Всі ми з нетерпінням чекаємо прихід величавої і чарівної красуні - осені, яка дивує нас своїми барвами. А вже через місяць її господарювання ми збираємо її дарунки і проводимо свято квітів.

19 вересня в Кіндратівський сільській бібліотеці відбулася виставка квітів та декоративних композицій з природного матеріалу. Виставка пройшла під гаслом " Квіти - це душа рідної землі'. Зараз на нашій рідній землі війна - ми боремося з ворогом за нашу Незалежність, тому і відповідною була тематика дитячих виробів. У виставці взяли участь учні 5 - 10 класів Кіндратівської ЗОШ. Композиції вразили всіх своєю винахідливістю. Усі роботи разом створили неймовірну квіткову красу, якою милувалися учні та батьки.

#Центри_неформальної_освіти